“КИЇВОБЛАГРОТЕХПОСТАЧ”
приватне акціонерне товариство

Корзина пуста
Підбір автозапчастин по автомобілю
Каталог

Вказані ціни дійсні тільки при замовленні товарів в інтернет-магазині https://www.texsnab.kiev.ua або https://www.texsnab.prom.ua. Для оформлення замовлення інтернет-магазині необхідно обрати товар, заповнити форму, натиснути кнопку "Оформить заказ"

Автомагазин і його історія.

01.08.2016

Автомагазин на Святошинський 20 в 2016 році відмічає ювілей – 70 років,

... але вік для нас - це досвід, тому магазин автозапчастин  все так само  продовжує працювати в Києві на вулиці Святошинській 20,  так само забезпечує оригінальними і неоригінальними запчастинами вітчизняні автомобілі та іномарки. В магазині автозапчастин насьогодні представлені деталі до  автомобiлiв ВАЗ, ЗАЗ, ГАЗ, УАЗ, DAEWOO, CHEVROLET, Geely,  CHERY,  ЗIЛ,  КАМАЗ, МАЗ, МОСКВИЧ, БОГДАН, TATA, JAC, а також автотовари, електрообладнання, акумулятори, автокосметика, авторiдини, фарби, гуми, скло, авто інструменти…

Автомагазин, автозапчасти газ, инструмент

Як народився наш магазин автозапчастин?

Автомагазин бере свій початок з 1946 року, коли на площі 150 м.кв. по вулиці Горького міста Києва було органiзовано МРО «Автотракторосбут» з двома складами: механiчних запчастин i  електрообладнання.  Через МРО проходили запаснi частини до автомобiлiв ЗИС-5, ЗИЛ -150, Москвич-400, 401, ГАЗ ММ, ГАЗ-51, ГАЗ-67, ЗИС-110, Форд, Студобекер, Шевроле.  В 1952 роцi вiдбувся подiл, перебазування, вхід  у систему «Сiльгосптехнiка» , та отримання нової назви - Спецмагазин № 2. В спецмагазині можна було купити  запчастини до автомобiлiв групи ГАЗ, УАЗ,  Москвич, Запорожець, ЗІЛ, КРАЗ, МАЗ,ЛАЗ, ЛіАЗ, Урал, ПАЗ, РАФ, ЕРАЗ, «Колхида».  Значні об’єми автозапчастин та велика кількість покупців приводить до перетворення в 1978 році магазину автозапчастин у  Київську спецiалiзовану базу № 2 по забезпеченню запчастинами i товарами виробничого призначення. Скільки б потім перетворень не ставалось і як би не перейменовувся автомагазин, він все одно продовжував допопомагати автовласникам підбирати запчастини до автомобілів і до вантажних, і до легкових, і до моделей (від першої до останньої) авто груп ГАЗ, ВАЗ, ЗАЗ, ЗІЛ..., і з кожним роком асортимент товарів розширювався, і з кожною новою віхою розвитку автопрому з’являлися на полках магазину запчастини до нових і нових моделей автомобілів. Поступово для зручності автовласників,  проводилась модернізація торговельного обладнання, оргтехніки, вводились в експлуатацію нові торгові зали автозапчастин, автотоварів, відкрито інтернет автомагазин. Наш Інтернет автомагазин  представляє саме ті автотовари, автозапчастини, які є в наявності в магазині і на складах в Києві на Святошинскій 20.

Автомагазин, автозапчасти газ, инструментАвтомагазин, автозапчасти газ, инструмент


Завітайте в автомагазин з 70 річною історією,  у Вас буде можливість не просто замовити автозапчастини в Інтернет автомагазині, але знайти серед 10 000 автотоварів, які представлені на вітринах, саме ті, які необхідні Вашому автомобілю.


Вибирайте потрібні автотовари і замовляйте їх  по телефону або в нашому Інтернет магазині прямо зараз!